CIS-CERT

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem od 2000 roku, kiedy to w Wiedniu została założona macierzysta jednostka CIS – Certification & Information Security Services GmbH. Od tego momentu powstawały na świecie kolejne jednostki, w tym w roku 2011 CIS – Polska.

Dzięki posiadanym przez nas akredytacjom certyfikaty CIS są dokumentami, które są uznawane przez wszystkie organizacje międzynarodowe, a także spełniają kryteria zawarte w rozporządzeniu Ministra Cyfryzacji w sprawie wykazu certyfikatów uprawniających do przeprowadzenia audytu.

Wyróżniają nas nie tylko uprawnienia do wydawania akredytowanych certyfikatów dających znaczącą przewagę na rynku, ale także wąska specjalizacja gwarantująca wysoką jakość usług.

Specjalizujemy się w certyfikacji systemów zarządzania: bezpieczeństwem informacji, ochroną danych osobowych, ich jakością i dostępnością w chmurze, jakością usług IT, ciągłością działania oraz w certyfikacji Data Center.

Prowadzimy również warsztaty z tego zakresu nastawione na praktykę oraz rozwój umiejętności i kompetencji przydatnych z perspektywy osób odpowiedzialnych w firmach za bezpieczeństwo informacji i biznesu.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Jednostki w ponad 20 państwach
20 lat doświadczenia
Działanie na 5 kontynentach

AKREDYTACJA

Udzielenie jej jest ustawowo uregulowane. Posiadamy ją zarówno w zakresie certyfikacji systemów, jak i osób.

POTWIERDZENIE POSIADANYCH AKREDYTACJI

O AKREDYTACJI

  • Akredytacja oznacza potwierdzenie kompetencji danej jednostki (np. certyfikującej osoby, czy systemy) do podejmowania działań w określonym zakresie. Obszar kompetencji wynikający z zakresu akredytacji ma swoje odzwierciedlenie w wydanym certyfikacie.

  • CIS posiada akredytację w zakresie certyfikacji systemów zarządzania, jak i osób (dokładną specyfikację znajdziesz w załączonym obok dokumencie)

  • Na podstawie udzielonej akredytacji CIS prowadzi m.in. szkolenia z zakresu bezpieczeństwa informacji kończące się wydaniem certyfikatów akredytowanych CIS-Information Security Manager oraz CIS-Information Security Auditor  uprawniających m.in. do przeprowadzania audytów zgodnie z rozporządzeniem Ministra Cyfryzacji z dnia 12 października 2018 r.
    (Sprawdź szkolenie akredytowane „Audytor bezpieczeństwa informacji wg ISO 27001”)

  • Certyfikacja systemów zarządzania przez CIS kończy się wydaniem firmie/organizacji akredytowanego certyfikatu potwierdzającego, że funkcjonujący w niej system zarządzania spełnia wymagania normy ISO lub innej.

  • Nie tylko audytujemy, ale sami jesteśmy audytowani. Zapewnia to utrzymywanie jakości naszej pracy na najwyższym poziomie.

Przyjazna certyfikacja i praktyczne szkolenia

Podpowiadamy jak zoptymalizować procesy bezpieczeństwa, ograniczyć ryzyko, zwiększyć wydajność i zapewnić redukcję kosztów.

Nasze szkolenia mają charakter warsztatowy i są realizowane w oparciu o ćwiczenia oraz case studies.

WŚRÓD NASZYCH KLIENTÓW SĄ M.IN.:

Elastyczność

Podchodzimy elastycznie do współpracy z Klientami. Sugerujemy najlepsze rozwiązania i dzielimy się wiedzą.

O ZESPOLE

Podczas współpracy z CIS-CERT do Twojej dyspozycji jest międzynarodowy zespół ponad 50 ekspertów praktyków z zakresu bezpieczeństwa i IT. Naszym partnerom biznesowym i klientom proponujemy współpracę opartą o wzajemne interakcje i zrozumienie potrzeb, której efektem jest dostarczenie realnych korzyści.

Aby zostać auditorem lub trenerem CIS-CERT kandydaci muszą przejść przez wymagający system selekcji, podczas której sprawdzamy nie tylko wymagania formalne i doświadczenie, ale również predyspozycje do pracy na tak wymagających stanowiskach.

To wszystko sprawia, że możesz mieć pewność najwyższego standardu usług oraz zachowania norm bezpieczeństwa i poszanowania wartości wzajemnej pracy. Współpracując z praktykami masz też pewność, że lepiej zrozumieją wyzwania, przed którymi stoisz i w ramach świadczonych usług postarają się dopasować rozwiązania do Twoich potrzeb i możliwości.

Dane kontaktowe

ul. Żwirki i Wigury 14,
43-190 Mikołów

+48 32-216-26-40

+48 32-216-26-41

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy poniżej, a my odpowiemy tak szybko jak to tylko jest możliwe.

 

Wyślij wiadomość